Export & import

NAŠE SLUŽBY

Zjišťujeme komplexní servis pro dovoz a vývoz zboží a služeb. Od předání po doručení zboží na místo určené klientem. Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně na základě potřeby klienta a jeho odběratelů.

Preferujeme osobní jednání s klientem, na kterém nám předestře své představy o poptávaném produktu nebo službě jako jsou vzorky, fotografie či náčrtky spolu se specifikací použitých materiálů, poptávanou cenu a možnostech kvantity.

V návaznosti na konkrétní poptávku takto specifikovanou vybereme pro klienta vhodný výrobní závod produkující požadované produkty či kancelář poskytující poptávanou službu. Zajistíme také zaslání vzorků k posouzení kvality.

V průběhu výroby jsou naši zaměstnanci ve stálém kontaktu s výrobcem a dohlíží na časový plán. Před předání kontejnerů se zbožím, transportní firmě, provádíme kvantitativní a kvalitativní kontrolu.

Naší velkou předností je skutečnost, že ve většině destinací, kde působíme, mají naši zaměstnanci osobní a rodinné vazby na místní obyvatele, což zajišťuje velmi odlišný přístup producentů k ceně a kvalitě produktů jako i služeb.

Využíváme tak lokální zaměstnance ke komunikaci s výrobními závody a úřady. Zejména v Asii a Jižní Americe se tento model lety velmi osvědčil. Máme tak také aktuální přístup k nepsaným informacím z daného trhu.